Žizelė ir čiuožimas

posted in: ŽIZELĖ | 0

Atėjus pavasariui, Žizelė nutarė pradėti čiuožti. Žiemą tai padaryti sunkiau, nes meškoms reikia miegoti žiemos miego. O tai yra labai nuobodu.

Todėl ji nusprendė pasižiūrėti, kaip čiuožia vaikai.

Ji labai jaudinosi, nes žinojo, kad varžybose bus daug vaikų, ir galbūt nei vienos meškos. Todėl visiems nutarė nunešti dovanų – po ženkliuką.

DMCUP_Giselle2

Tačiau skaičiuoti buvo labai sunku ir ji vis pamesdavo skaičių. Bet suskaičiavo visus. “Užteks visiems”, – nusišypsojo ji ir išsiruošė į Akropolį, kur vyko varžybos.

DMCUP_Giselle3

Varžybos buvo pačiame įkarštyje. Tėveliai jaudinosi ne mažiau nei Žizelė. O gal net ir daugiau!

DMCUP_Giselle4
Žizelė prisėdo šalia. Ji stebėjo, kaip mergaitės viena po kitos čiuoždamos atlieka elementus, o po to nusilenkia.

 

DMCUP_Giselle5

 

Dar jai labai patiko tos suknelės, su kuriomis galima čiuožti, nes jos gražiai žėri. “Visai kaip snaigės, miške, saulėtą dieną”, – net prisimerkė Žizelė. Ji jau norėjo eiti, tačiau tas keptų bananų kvapas medaus padaže iš gretimos kavinės stačiai varė ją iš proto, neleisdamas atsiplėšti nuo kėdės. Ji užsimerkė, ir… nepajuto, kaip užsnūdo.

 

DMCUP_Giselle6

Savo saldžiame meškiškame sapne ji labai aiškiai matė, kaip ji ruošiasi varžyboms, aunasi pačiūžas, ir netgi yra pagarbiai kalbinama kitų, patyrusių sporto meistrų, su atskyriu. “Kiek laiko tu čiuoži?” – jos paklausė viena mergaitė.

 

DMCUP_Giselle7

Žizelė nežinojo ką atsakyti, todėl sapnavo toliau. Ir sapne ji labai aiškiai pamatė tai, dėl ko faktiškai ji čia ir atėjo!

 

DMCUP_Giselle11

Ji jau tiesė savo plaukuotą leteną atsiimti ir medalio, kaip staiga nubudo. Pasirodo, visos mergaitės norėjo su ja nusifotografuoti! O kai kurios netgi laukė eilėje!

 

DMCUP_Giselle9

 

Ir nesvarbu, kad Žizelės suknelė nebuvo pati blizgiausia.

DMCUP_Giselle10

“Čiuožimas – labai smagus dalykas”, nutarė Žizelė, ir nusižiovavo. Tai buvo pačios įdomiausios varžybos jos gyvenime.

Žizelė ir gimnastika

posted in: ŽIZELĖ | 0

Šiandien Meškė Žizelė stebėjo gimnastikos varžybas.

20150508_191821
Ten buvo daug gimnasčių.

20150508_184249


Jos varžėsi dėl medalių.

20150508_134122


Žizelė irgi pabandė pratimus ant buomo. Bet greitai nusprendė: medžiais laipioti lengviau.

20150508_190953
“Sunku”, -atsiduso Žizelė. “Reikia dažniau treniruotis”, – pagalvojo Žizelė, kol niekas nematė.
20150508_191035
Tada Žizelė susirado naują draugę Mariją.
20150508_191343
Dabar jos didelės draugės.
Štai kodėl gimnastika yra gerai.
20150508_191412
20150508_191821

Meškė turi vardą

posted in: ŽIZELĖ | 0

Ačiū visiems dalyvavusiems konkurse ir siūliusiems vardus Meškei. Džiugu, kad sulaukėme tiek daug pasiūlymų iš artimo ir tolimo užsienio, ne tik moterų, bet ir vyrų. Išrinkti vieną vardą labai sunku, ypač turint tokį pasirinkimą.

Vadovavomės tokiais principais: vardas turi būti apvalus, gauruotas, minkštas, kaip sakytų vokiečiai “zum Knuddeln”, o taip pat gracingas ir ambicingas – t.y. tikti meškai, kuri šoka baletą, nors visi sakytų, kad tai nesąmonė. Tokio vardo, kurį turės Meškė, negali turėti jos klasiokė – vardas turi būti neįprastas lietuviškai ausiai. Ir akiai.

Čia mūsų mėgiamiausi:

Trečią vietą laimi: Orsetta Rosetta – liet. Meškutė Rožytė, autorė Silvana Brucato. Garbingą antrą vietą iškovojo Indrė Aleksiejūnienė, kurios deminutyvinis variantas skamba taip beveik suvalkietiškai: Tasmutė (supras tik balerinos),

4

o pirmąją vietą laimi Kotryna Fedorovičiūtė pasiūliusi Žizelę. Sveikinam Kotryną ir kviečiam ją į Dance Makers parduotuvę atsiimti prizo! Valio, Meškė turi vardą!!!

5

Prizai: plakatas iš MERLET; baleto pėdkelnės iš Intermezzo Dance; kalendorius iš So Danca (ruppjūčio nuotraukoje – Anastasija Semashko ir Pijus Ožalas) , baleto kojinaitės iš Silky, raktų pakabukas iš Só Dança Brasil; ir krepšys iš Gaynor Minden.

6

Meškei reikia vardo

posted in: ŽIZELĖ | 0

Prašome jūsų pagalbos – išrinkite šitai MEŠKEI vardą, nes kol kas jos vardas (tik) meškė. O tai yra labai nuobodu, pasenę. Vardo autorių-laimėtoja(s) bus apdovanotas dovanėlėmis iš Dance Makers. Meškei tikrai tikrai reikia vardo.

 

1

Meškė yra gauruota, bet ji mėgsta puoštis.

3

Ji taip pat mėgsta baletą.

 

2

Meškė dėvi baleto kostiumėlį iš SoDanca.