Žizelė ir čiuožimas

posted in: ŽIZELĖ | 0

Atėjus pavasariui, Žizelė nutarė pradėti čiuožti. Žiemą tai padaryti sunkiau, nes meškoms reikia miegoti žiemos miego. O tai yra labai nuobodu.

Todėl ji nusprendė pasižiūrėti, kaip čiuožia vaikai.

Ji labai jaudinosi, nes žinojo, kad varžybose bus daug vaikų, ir galbūt nei vienos meškos. Todėl visiems nutarė nunešti dovanų – po ženkliuką.

DMCUP_Giselle2

Tačiau skaičiuoti buvo labai sunku ir ji vis pamesdavo skaičių. Bet suskaičiavo visus. “Užteks visiems”, – nusišypsojo ji ir išsiruošė į Akropolį, kur vyko varžybos.

DMCUP_Giselle3

Varžybos buvo pačiame įkarštyje. Tėveliai jaudinosi ne mažiau nei Žizelė. O gal net ir daugiau!

DMCUP_Giselle4
Žizelė prisėdo šalia. Ji stebėjo, kaip mergaitės viena po kitos čiuoždamos atlieka elementus, o po to nusilenkia.

 

DMCUP_Giselle5

 

Dar jai labai patiko tos suknelės, su kuriomis galima čiuožti, nes jos gražiai žėri. “Visai kaip snaigės, miške, saulėtą dieną”, – net prisimerkė Žizelė. Ji jau norėjo eiti, tačiau tas keptų bananų kvapas medaus padaže iš gretimos kavinės stačiai varė ją iš proto, neleisdamas atsiplėšti nuo kėdės. Ji užsimerkė, ir… nepajuto, kaip užsnūdo.

 

DMCUP_Giselle6

Savo saldžiame meškiškame sapne ji labai aiškiai matė, kaip ji ruošiasi varžyboms, aunasi pačiūžas, ir netgi yra pagarbiai kalbinama kitų, patyrusių sporto meistrų, su atskyriu. “Kiek laiko tu čiuoži?” – jos paklausė viena mergaitė.

 

DMCUP_Giselle7

Žizelė nežinojo ką atsakyti, todėl sapnavo toliau. Ir sapne ji labai aiškiai pamatė tai, dėl ko faktiškai ji čia ir atėjo!

 

DMCUP_Giselle11

Ji jau tiesė savo plaukuotą leteną atsiimti ir medalio, kaip staiga nubudo. Pasirodo, visos mergaitės norėjo su ja nusifotografuoti! O kai kurios netgi laukė eilėje!

 

DMCUP_Giselle9

 

Ir nesvarbu, kad Žizelės suknelė nebuvo pati blizgiausia.

DMCUP_Giselle10

“Čiuožimas – labai smagus dalykas”, nutarė Žizelė, ir nusižiovavo. Tai buvo pačios įdomiausios varžybos jos gyvenime.